KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7473045
nr 747 3045
Akvarell
Monogramssignerad E P-n, "Svenska flottiljen vid Åland Februari 1918", ramens innermått: 13x42
Utrop:
500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:32:06
100 kr
200 kr
600 kr
300 kr
400 kr
600 kr
6
800 kr
6
7
950 kr
7
1.400 kr
7
1.700 kr
7
2.100 kr